Rychlé šípy opět vyrážejí na Bukovinu

Jedna z nejúspěšnějších komedií Slováckého divadla Rychlé šípy se tento víkend opět představí návštěvníkům Amfíku Bukovina v Popovicích. Divadelníci odehrají dvě představení, a to už zítra, v sobotu 30. června, a v neděli 1. července. Začátky představení jsou ve 20.30 hodin.

"Jako každý rok je tohle představení nejdivočejší ze všech, protože se loučíme se sezónou. Diváci jsou skvělí, pokaždé nám přichystají nějaké překvapení. Jednou zaplnili první řadu dvojníci Rychlých šípů v kostýmech, jindy zase obecenstvo vytvořilo mexickou vlnu. Na Bukovině jsme také přivítali stotisícího diváka," říká mluvčí divadla, herec a představitel Dlouhého Bidla Josef Kubáník.

"Zcela upřímně, na poslední představení se těším již jen z toho důvodu, že je poslední. Na konci sezóny toho už má každý tak akorát, takže začátkem prázdnin asi nikdo nepohrdne. A tradiční zakončení dlouhé divadelní sezóny na Bukovině je samozřejmě tou nejlepší možnou tečkou, tím nejlepším způsobem, jak se rozloučit s našimi báječnými diváky. Na ty se těším vždycky a moc," dodává herec a představitel Mirka Dušína David Vacke.

Komedii se souborem nastudoval režisér Robert Bellan a na repertoáru Slováckého divadla je už sedmnáct let. Premiéra se uskutečnila 9. října 2000. Na konci září Rychlé šípy oslaví už 480. reprízu a inscenaci vidělo více než sto tisíc diváků. Zdá se, že herce i přes tato neuvěřitelná čísla hraní stále baví.

03.06.2020 středa 19:00 (Slovácké divadlo)

30.06.2020 úterý 20:30 (AMFIK BUKOVINA)

01.07.2020 středa 20:30 (AMFIK BUKOVINA)